CENNIK - ksiegowosc.aries-med.pl

Bezpieczeństwo i ochrona

Gama okien Optima z Profilu 22 w Profilu 22 jest wyjątkowo bezpieczna dla Twojego spokoju. Są one zbudowane z centralnym Eurogroove dla dodatkowej sztywności i można je dostosować za pomocą naszej szerokiej gamy zamków wielopunktowych, haczyków pazurowych i zawiasów ze stali nierdzewnej. Nasze okna uzyskały akredytację Secured by Design i PAS 024: 2012 w celu zwiększenia wydajności bezpieczeństwa.

 

CENA OKNA - ksiegowosc.aries-med.pl


Wszystkie nasze okna są tworzone w fabryce w Drighlington i poddawane rygorystycznej kontroli jakości w wysokim standardzie. W pełni spersonalizuj swoje nowe okno i jego elementy, abyśmy mogli wyprodukować Twoją wizję aż po zawiasy. Niezależnie od wybranego stylu możesz być pewien, że kupisz niedrogie okna PCV o wyjątkowej klasie, produkowane lokalnie z dumą.

Okna dziobowe i zatokowe

Kingfisher Windows z dumą pozwala projektować okna tak, jak chcesz. Wybierz z naszej szerokiej oferty kolorów ram, zawiasów, uchwytów i zamków, aby stworzyć idealny wygląd. Gama Optima z Profile 22 oferuje dwa unikalne projekty ram do wyboru:OKNA CENNIK - ksiegowosc.aries-med.pl

Optima Chamfered:

Elegancki styl z nowoczesnymi detalami dla współczesnego domu w Yorkshire. Znakomity, minimalistyczny dodatek do każdej nieruchomości, która z pewnością zachwyci.

Rzeźba Optima:

Rzeźbiony detal na krawędzi, odzwierciedlający tradycyjne drewniane listwy okienne, nadaje tej ramie klasyczny charakter. Ta rama idealnie nadaje się do domów z epoki.

Nasz przyjazny zespół obsługi klienta jest dziś dostępny w razie pytań i pytań. Skontaktuj się z nami za pomocą formularza online, aby porozmawiać z członkiem naszego zespołu. Z przyjemnością pomożemy Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.